Foto ilustruese

Mund të keni një takim të rëndësishëm...çfarë thonë yjet për ju sot

17 Prill, 07:11| Përditesimi: 17 Prill, 07:14

  • Share

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Të mërkurën do të gjeni kënaqësi të madhe. Lidhjet në orët e ardhshme do të jenë harmonike, mund të keni një takim të rëndësishëm. Për sa i përket punës, shumë shpejt gjërat do të shkojnë ashtu siç dëshironi.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të mërkurën në orët në vijim do të nevojitet maturi në dashuri, mund të rrezikoni të ndiheni të mërzitur. Për sa i përket punës, nëse duhet të bëni propozime, lëvizni menjëherë pjesët tuaja. Ju nuk mund të bëni një lëvizje të gabuar.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Të mërkurën nëse duhet të shihni sërish një ish, shko ngadalë. Kujdes me fjalët dhe gjestet. Për sa i përket punës, mos u shqetësoni. Situata shumë shpejt do të zgjidhet vetë. Ju jeni pothuajse aty, atëherë do të pastrohet përsëri dhe do t'i shihni përsëri yjet.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Të mërkurën përpiquni të mos jeni tepër të prekshëm ndaj partnerit tuaj. Sa i përket punës, mos u hidhëroni, gjërat do të përmirësohen nga java e ardhshme. Mund të gjeni shpirtin tuaj binjak ose të pushtoni një person që ju pëlqen prej kohësh nëse jeni beqarë.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të mërkurën në dashuri emocionet e kësaj periudhe janë pozitive. Për sa i përket punës, me Jupiterin të favorshëm në maj do të ketë një frymëmarrje të freskët. Bëni pak më shumë durim dhe gjërat do të shkojnë më mirë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Të mërkurën ka pak tension në dashuri në këtë periudhë të vitit, mos vini në dyshim gjithçka. Për sa i përket punës, nëse kohët e fundit keni ndërruar punë, përpiquni të jeni mirë me kolegët tuaj. Nuk ka kuptim t'i kundërshtosh ata ose të provosh veten të ndryshëm nga ajo që je.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Të mërkurën një periudhë e shkëlqyer ndjenjash vazhdon për ju, nëse jeni beqarë, shikoni përreth. Për sa i përket punës, mund të ketë diskutime me shefat dhe menaxherët. Mundohuni të qëndroni të qetë dhe me mendje të qartë.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të mërkurën në dashuri, filloni të planifikoni diçka të bukur për të ardhmen që tani. Bej plane. Për sa i përket punës, mundi do të ndihet por frytet e angazhimit do të vijnë së shpejti.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Të mërkurën ka kënaqësi të mëdha, me Hënën në shenjën tuaj sigurisht që nuk do të mungojnë emocionet. Për sa i përket punës, negociatat dhe marrëveshjet po ecin ngadalë. Vetëm kini pak durim dhe shumë besim.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Të mërkurën emocionet dhe takimet do jenë të favorizuara, mos u mbyllni në shtëpi. Sidomos nëse keni qenë beqar për një kohë, nuk jeni të zhytur, është koha për t'u rikthyer në rrugën e duhur. Për sa i përket punës, projektet e reja do të kenë një avantazh.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të mërkurën dita e dashurisë do të jetë paksa e çuditshme, pa ndezur polemika sterile të cilat rrezikojnë vetëm të fillojnë disa debate. Për sa i përket punës, profesionistët e lirë të favorizuar, diçka po lëviz.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Të mërkurën gjatë ditës mund të jeni më të djallëzuar se zakonisht në dashuri. Sa i përket punës, kreativiteti juaj do të shpërblehet. Ju mund të ndërtoni diçka të veçantë dhe të realizoni të gjitha projektet tuaja. Nuk do të zhgënjeheni.

SI.E./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?