Mozzik publikon albumin e tij me plot 20 këngë

14 Qershor, 19:49| Përditesimi: 14 Qershor, 19:55

  • Share

Reperi Mozzik ka publikuar të premten albumin e paralajmëruar “Mergimstar”.

Albumi i publikuar në YouTube përmban 20 këngë, të gjitha të shoqëruara me videoklipe.

Mozzik ka bashkëpunim me vëllanë Getinjo, Dafina Zeqirin dhe Singullar.

Ky është albumi i tretë solo i Mozzik. Më herët kishte botuar edhe “Mozart” dhe “Lamboziki”. Ka edhe një album me ish të dashurën e tij, Loredana Zefi.

M.Q./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në bregdetin shqiptar, sipas jush janë: