Lajme të shkëlqyera po vijnë... Çfarë thonë yjet për ju sot

14 Prill, 07:40| Përditesimi: 14 Prill, 07:41

  • Share

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Të dielen ka ardhur koha për të kanalizuar mirë energjitë tuaja, përndryshe rrezikoni të mbeteni pa para dhe të paguani çmimin. Përqendrohuni te njerëzit që doni më shumë dhe në punën tuaj që do të sjellë kënaqësi.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të dielen këtë fundjavë duket se jeni pak i nënshtruar. Shumë prej jush po përjetojnë një moment trazirash të forta, të shkaktuara nga çështjet ekonomike dhe të punës.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Të dielen ajo që po përjetoni është një fundjavë me vendime të mëdha dhe sigurisht shumë më jetike se në fillim të këtij muaji. Bëhuni të zënë dhe do të shihni që rezultatet e dëshiruara do të vijnë së shpejti.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Të dielen ka gjasa që në orët në vijim t'ju duhet të përballeni kokë më kokë me një person. Kjo është koha e duhur për të adresuar problemet tuaja, veçanërisht nëse ato kanë të bëjnë me sferën sentimentale.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të dielen, kjo është një periudhë risive dhe emocionesh për ju që mund të ngrihen papritur. Po, edhe aspekti sentimental i jetës suaj do të preket pozitivisht.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Të dielen në këtë fundjavë në mes të prillit, sidomos, do të çliroheni nga kundërshtimet e Mërkurit, kjo do t'ju bëjë më efikas në fushën e punës, por jo vetëm kaq. Mendoni për dashurinë!

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Të dielen po përjetoni një fundjavë që sheh kalimin e Hënës në shenjën tuaj. Lajm i shkëlqyer prandaj edhe nëse në orët në vijim mund t'ju duhet të përballeni me disa probleme në dashuri. Do të shihni që pak nga pak gjithçka do të jetë mirë.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Fundjava që po përjetoni duket vërtet interesante. Shumë interesante. Mundohuni të rikuperoni energjinë e nevojshme pasi së shpejti do të jeni protagonistët absolutë.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Sot e në ditët në vijim mund të mbështeteni në aspektin pozitiv të Venusit. Në këtë periudhë puna është e favorizuar, por kujdes. Lajme të shkëlqyera po vijnë edhe në fushën sentimentale. Duhet të keni më shumë besim tek ata që ju rrethojnë.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Të dielen është e çuditshme t'ju shoh të paduruar në këto orë. Këtë fundjavë keni një pamje astrale mjaft të trazuar, edhe nëse ndiheni gati për të mbështetur të tjerët, veçanërisht njerëzit që doni më shumë, të cilët po kalojnë një problem të vështirë.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të dielen jeni në një gjendje fuqie, kjo do të jetë shumë e rëndësishme sepse do t'ju japë mundësinë për të zgjidhur disa çështje që kanë disa kohë në pritje. Jo të gjithë donutët vijnë me vrima.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Të dielen në këto orë shumë prej jush po përjetojnë një dashuri komplekse ose nuk janë në gjendje t'i thonë lamtumirë një personi përfundimisht. Ju duhet të gjeni forcën e duhur për të ecur përpara me guxim dhe besim. Do të shihni që gjërat do të shkojnë mirë.

S.G/ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?