Kryetari i Parlamentit të Bullgarisë nesër vizitë në Tiranë, pritet nga Nikolla

25 Shkurt, 13:16| Përditesimi: 25 Shkurt, 13:18

  • Share

TIRANË- Kryetari i Parlamentit të Bullgarisë, Rossen Jeliazkov, do të zhvillojë një vizitë zyrtare ditën e nesërme në vendin tonë.

Jeliazkov do të pritet nga kryeparlamentarja Lindita Nikolla bashkë me delegacionin që e shoqëron.

Pas takimit, Kryetarja Lindita Nikolla dhe Kryetari Rossen Jeliazkov do të bëjnë deklaratë për mediat.

SI.E./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Ilir Meta sulmon kreun e SPAK, si e vlerësoni?