Pamje nga vendngjarja

Korçë/ Përplasen dy mjete me njëra-tjetrën, shkak dyshohet shpejtësia e lartë

9 Korrik, 20:41| Përditesimi: 9 Korrik, 20:47

  • Share

Një aksident ka ndodhur sot në unazën e qytetit të Korçës.

Sipas informacioneve paraprake dy mjete janë përplasur me njëra -tjetrën dhe si pasojë e përplasjes një nga mjetet ka përfunduar në lulishte duke dëmtuar lehtë edhe një të moshuar që po pushonte aty.

Paraprakisht shkak i akaidentit dyshohet shpejtësia tej normave të lejuara.

Policia po merret me zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

S.B//ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë: