Korçë/ Dhunuan barbarisht 30 vjeçarin, identifikohen autorët! Sherri nisi më 14 shkurt, i plagosuri rrahu njërin prej autorëve e i gërvishti makinën

22 Mars, 16:37| Përditesimi: 22 Mars, 17:19

  • Share

1711122031_korce.JPG

Spartak Selima, Kristi Selima, Marsel Xhakollari dhe Erjon Guri janë katër personat që kanë dhunuar barbarisht 30 vjeçarin Ramadan Hasani në Korçë. Sherri ka nisur në datën 14 Shkurt. Report Tv mëson se Ramadan Hasani dhe vëllai i tij që kanë rrahur Spartak Selimën dhe i kanë i kanë dëmtuar mjetin. Ditën e sotme Selima së bashku me një familjar dhe dy shokë kanë gjetur Ramadan Hasanin dhe e kanë sulmuar me leva hekuri dhe shkopinj.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ E ndjekin me vrap deri në servis dhe e rrahin me shkopinj bejsbolli, dhunohet barbarisht 30 vjeçari në Korçë! Ja pamjet


B.K/ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet parlamentare 2025, sipas jush si duhet të votojë diaspora?