Komisioni Hetimor për Shëndetësinë, Klevis Xhoxhi zgjidhet sekretar

25 Mars, 12:15| Përditesimi: 25 Mars, 13:06

  • Share

Klevis Xhoxhi është zgjedhur sekretar i Komisionit hetimor për koncesionet në Shëndetësi.

Të 15 anëtarët e komisionit votuan pro, asnjë kundër dhe asnjë abstenim.


Lajmi kryesor:

Nis me debate Komisioni Hetimor për Shëndetësinë, opozita: Ndreca në konflikt interesi! Rama, 5 ministra e ish-ministra dëshmitarë, thirren brenda 10 qershorit


SI.E.//ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet parlamentare 2025, sipas jush si duhet të votojë diaspora?