Programacion

E Diel
22
Maj
E Hënë
23
Maj
E Martë
24
Maj
E Mërkurë
25
Maj
E Enjte
26
Maj
E Premte
27
Maj
E Shtunë
28
Maj
E Diel
29
Maj
E Hënë
30
Maj
E Martë
31
Maj
Kronikë

"Të puth", makina luksoze me targa britanike bën manovra të rrezikshme, kapet duke bërë gara në rrugët e Tiranës! Gjobitet me 60 mijë lekë (VIDEO)

13 Maj, 09:36| Përditesimi: 13 Maj, 09:55

Një makinë luksoze tip "Benz E Class" është kapur duke bërë manovra të rrezikshme në rrugët e Tiranës. Automjeti është me targa britanike të personalizuara 'Kiss you' që në shqip përkthehet "Të puth".

Gazetari i Report Tv, Arsen Rusta bën me dije se në mbrëmje është kapur nga policia e Rrugore e Tiranës pasi bënte gara dhe drifte në rrugët e kryeqytetit. Këto manovra të rrezikshme mund të shkaktojnë aksidente të rënda me pasojë plagosjen ose vdekjen.

Shoferi i automjetit luksoz u gjobit me 60000 lekë për shkeljet: "Mosrregullim Shpejtësie", "Manovra të Gabuara", "kalim në korsinë e autobusit". Ndërkohë po kryhen verifikime të mëtejshme.

A.M./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?