Luna Mari

Kiara Tito na prezanton me vogëlushen Luna Mari, publikon foton e së bijës dhe bën dedikimin emocionues

15 Maj, 15:46| Përditesimi: 15 Maj, 15:49

 • Share

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli para disa kohësh u bënë për herë të parë prindër të një vajze.

Pas lindjes moderatorja shpesh herë ka shpërndarë copëzash fragmentesh nga përdishtmëria e saj tashmë si një nënë.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një foto mjaft të ëmbël të vogëlushes Luna Mari me një dedikim emocionues.

“Unë shpreha një dëshirë dhe ajo u bë realitet. Luna ju përshëndet”, shkruan moderatorja.

Xh.K/ReportTv.al
Komento

Komente

 • anna: 17/05/2024 09:03

  Luna Mari Ejlli shume emer i bukurper Drita vogel.

  Përgjigju
 • elmira: 16/05/2024 23:19

  qofte me shendet e jete engjelli i vogel Luna Mari Ejlli.

  Përgjigju
 • altea: 16/05/2024 14:11

  e rujt zoti gocen e mretit LUIZ EJLLI.

  Përgjigju
 • durres: 15/05/2024 20:46

  O Luna O ylli i bukur te rrit zoti te befte nje artiste si babi yt me fat e me jete qofsh e mezi po presim qe te rritesh e te behesh nje princesh e vertete.Luiz drita te bekofte zoti te duam.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?