Massimo Tabacco

Itali/ Shoferja shqiptare përplas për vdekje 47-vjeçarin italian

11 Qershor, 16:47| Përditesimi: 11 Qershor, 16:53

  • Share

ITALI – Një 32-vjeçare shqiptare ka aksidentuar për vdekje një 47-vjeçar italian, në Inzago, ditën e sotme.

Viktima është identifikuar si Massimo Tabacco, me origjinë Aprica.

Sipas mediave, shqiptarja po drejtonte një fugon kur përplasi italianin, në rrugën Emanuele Filiberto.

Ajo është transportuar në spital dhe raportohet jashtë rrezikut për jetën.

K.M/ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në bregdetin shqiptar, sipas jush janë: