Incident tek homazhet e 2 prillit në Shkodër! I riu i Rithemelimit tenton t'i zërë rrugën Benet Becit, shoqërohet në polici

2 Prill, 14:02| Përditesimi: 2 Prill, 14:42

  • Share

Një incident u shënua paraditen e sotme gjatë homazheve para monumentit për nder të 4 dëshmorëve të Demokracisë kur një përfaqësues i Forumit Rinor të Rithemelimit i është afruar kryebashkiakut Benet Beci teksa ku po shkonte drejt memorialit duke tentuar t'i zërë rrugën.

'Ti s'duhet të vish këtu!' ka thënë ai.
I riu është shoqëruar nga policia dhe ceremonia ka vijuar normalisht.


Lajmi kryesor:

Shkodra kujton 2 prillin! Demokratët e përçarë, homazhe të ndarë! Për herë të parë nderon dhe një socialist! Benet Beci vendos kurorë me lule


S.G//ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet parlamentare 2025, sipas jush si duhet të votojë diaspora?