Granit Xhaka

Granit Xhaka feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbush futbollisti

27 Shtator 2023, 15:05| Përditesimi: 27 Shtator 2023, 15:07

  • Share

Granit Xhaka feston sot 31-vjetorin e lindjes dhe natyrisht nuk kanë munguar urimet e shumta, nga familjarët, miqtë, të afërmit por edhe fansat e tij.

Futbollisti i njohur mbush plot 31 vite jetë, të cilat shënojnë një karrierë të suksesshme për të.

Një urim të veçantë për Xhakën ka bërë edhe bashkëshortja e tij, Leonita.

‘Gëzuar Ditlindjen shpirti jem. Të dua’, shkruan ajo në postimin e saj në Instagram.

M.T/ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet parlamentare 2025, sipas jush si duhet të votojë diaspora?