Godet Spahiu: Bllofi i Albin Kurtit, thirrja e diasporës të votonin majtas në PE

10 Qershor, 18:03| Përditesimi: 10 Qershor, 18:12

  • Share

 

Juristi Kreshnik Spahiu e ka cilësuar si blof thirrjen e Albin Kurtit që qytetarët në Europë të votojnë majtas. Komentin juristi e bëri në emisionin ‘Studio Live’ në Report Tv.

‘Albin Kurti bëri blofin e radhës që bëri thirrje të votojnë majtas në Europë dhe u rreshtua me humbësit dhe kjo nuk i falet një lideri politik. Albin Kurti s’kishte pse pozicionohej kundër të djathtës kundër qendrës.’- tha Spahiu.


Lajmi kryesor:

Spahiu thirrje presidentit: Shpall zgjedhjet në Himarë sepse Beleri ka konflikt interesi si Eurodeputet


M.Q.//ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?