Gjendet i pajetë në një godinë të braktisur në Fier, 42-vjeçari dyshohet se është vetëvrarë

5 Maj 2022, 17:13| Përditesimi: 5 Maj 2022, 21:27

  • Share

FIER- Një trup i pajetë është gjendur ditën e sotme në Fier. Ngjarja ka ndodhur në lagjen "Kastriot", ku trupi i një personi mashkull është gjetur i dekompozuar në një godinë të braktisur

Viktimës i është gjetur një litar në fyt, ç’ka ngre dyshimet se mund të jetë vetëvrasje. Trupi i pajetë është konstatuar  banorët e zonës dhe punonjësit, të cilët po punonin për rregullimin e rruge.

Dyshohet se Trupi i dekompozuar dhe mund të ketë më shumë se dy-tre javë në godinën e braktisur.

Viktima dyshohet se është Julian Prifti  42 vjeç, i denoncuar i humbur para një muaji.

SI.E./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Ilir Meta sulmon kreun e SPAK, si e vlerësoni?