FOTO/ Rithemelimin e braktisin qytetarët, aktivizon kamikazët me maska që hedhin bomba molotovë

21 Maj, 12:42| Përditesimi: 21 Maj, 12:43

  • Share

Në protestën e sotme para Bashkisë së Tiranës janë vënë re disa persona të maskuar, të cilët kanë qëlluar me bomba molotovë ndaj policisë dhe godinës.

Të braktisur nga qytetarët, duket se Rithemelimi i Berishës dhe PL e Metës kanë sjellë me vete kamikazë me maska për të shkaktuar dhunë.


Lajmi kryesor:

Dështon protesta e 8-të e Rithemelimit dhe PL-së para bashkisë së Tiranës, braktisen nga militantët! Nuk heqin dorë nga molotovët (Video)


M.Q./ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?