Theo Hernandez

FORMACIONET/ Ndryshime te Milani, Pioli bën rotacion në Spezia

13 Maj 2023, 17:25| Përditesimi: 13 Maj 2023, 17:26

  • Share

Spezia dhe Milani luajnë sot në 18:00 për javën e 35-të në Serie A. Trajnerët Semplici dhe Pioli kanë zbardhur formacionet zyrtare, me kuqezinjtë që kanë bërë rotacion para ndeshjes së kthimit në Champions League me Interin (e martë 21:00).

SPEZIA (3-5-2): Dragowski; Ampadu, Nikolaou, Wisniewski; Amian, Ekdal, Bourabia, Esposito, Reca; Nzola, Gyasi. Allenatore: Leonardo Semplici

MILAN (4-2-3-1): Maignan; Kalulu, Kjaer, Tomori, Theo Hernandez; Tonali, Pobega; Saelemaekers, Diaz, Rebic; Origi. Allenatore: Stefano Pioli.


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Milani humbet me Spezian, kuqezinjtë me mendjen te Interi! Skuadra e Inzaghit mund Sassuolo-n


S.DH/ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?