Edi Rama, Armand Duka dhe kreu i FIFA-s, Infantino

Finalja e Champions League bën bashkë Edi Ramën dhe Armand Dukën në Londër

1 Qershor, 16:58| Përditesimi: 1 Qershor, 17:00

  • Share

Këtë të shtunë në orën 21:00 në "Uembley" të Londrës do luhet finalja e Champions League mes Borussia Dortmund dhe Real Madrid. Prezent në këtë duel do jenë shumë figura të njohura VIP.

Mësohet se kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama do jetë prezent në mitikun e Londrës, teksa nuk mungon as Armand Duka, kreu i FSHF-së dhe një nga zëvendëspresidentët e UEFA-s.

Në të ftohtin e Londrës mbrëmja rezervon të jetë e "zjarrtë" në fushë, ndërsa Rama dhe Duka si duket janë edhe në një hotel së bashku, ku nuk përjashtohet mundësia e takimit të figurave më të larta të sportit botëror dhe atij evropian, për projekte të reja në Shqipëri.

S.DH/ReportTv.al
Komento

Komente

  • Shumë bukur: 02/06/2024 00:57

    Po bëni një Projekt Model edhe për Stadiumin Dinamo..,si ai i Arenës..të ish Qemal Stafa...!..Casamonti superArkitekt!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?