Elbasan/ Trafik kilometrik drejt Bradasheshit, shkak kthimi i qytetarëve nga Pogradeci dhe Korça (VIDEO)

18 Shkurt, 18:29| Përditesimi: 18 Shkurt, 18:59

  • Share

Elbasan - Një trafik kilometrik është krijuar drejt Bradasheshit për të vijuar më pas drejt Tiranës, Peqinit Rrogozhinës.

Shkak është bërë numri i lartë i qytetarëve të cilët kanë zgjedhur të kalojnë fundjavën në zonat e Elbasanit, Pogradecit dhe Korçës.

Policia Rrugore ndodhet në terren për manaxhimin e situatës.

 

K.M/ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Ilir Meta sulmon kreun e SPAK, si e vlerësoni?