Elbasan/ Makina përplas biçikletën, plagoset drejtuesi

10 Qershor, 21:25| Përditesimi: 10 Qershor, 21:28

  • Share

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së hënës në unazën jugore të Elbasanit në vendin e quajtur Kryqëzimi i Cërrikut.

Një automjet ka përplasur një biçikletë ku si pasojë ka mbetur i lënduar. Drejtuesi i saj i cili është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje për të zbuluar rrethanat e aksidentit.

M.Q./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?