Dilni nga shtëpia ju presin emocione të reja... Çfarë thonë yjet për ju sot

18 Maj, 07:09| Përditesimi: 18 Maj, 07:11

  • Share

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Të shtunën kini kujdes që të mos nxisni shumë polemika në dashuri këtë fundjavë, sepse mund të çojë në debate të shëmtuara. Në punë do arrini të gjeni një burim të ri të ardhurash.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të shtunën një ditë që ju sheh të fortë dhe të gatshëm për të përballuar çdo lloj prove psikologjike dhe sentimentale. Në punë do të duhet të përpiqeni t'u tregoni kolegëve dhe eprorëve se e meritoni rolin tuaj, pohoni veten.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Të shtunën në dashuri përpiquni të zgjidhni njerëz që jua kthejnë ndjenjat dhe bëni kujdes në punë sepse të shtunën ka disa vështirësi sidomos në marrëdhëniet me kolegët. Mundohuni të largoni avullin duke bërë një aktivitet fizik që ju pëlqen.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Të shtunën emocione të reja vijnë për ju në këtë ditë që ju sheh veçanërisht të hapur me të tjerët. Dëshira për të dashur rikthehet edhe tek beqarët e shenjës. Vazhdoni kështu.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të shtunën është pak i rëndë nga pikëpamja e punës me shumë angazhime dhe shumë stres të akumuluar nga detyrimi për të menaxhuar gjithçka vetëm. Në dashuri ka pak kaos dhe ndoshta pak diversitet me partnerin fillon të vihet re që të çon në dyshime.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Të shtunën kjo ditë është e bukur kur energjia është shumë e fortë. Në dashuri ka vetëm disa kompromise për të pranuar dhe në punë do të zgjidhni shumë shpejt çdo lloj problemi. Vera sjell lajme të mira.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Të shtunën mos u shqetësoni nga debatet me partnerin sepse nga e diela gjërat kanë filluar të ecin më mirë në dashuri. Puna gjithashtu do t'ju shohë më pozitivë dhe të gatshëm për të dhënë më shumë. Do të shihni që gjithçka do të ndodhë në mënyrën më të mirë.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të shtunën mos u mbyll në shtëpi sepse do të ketë shumë mundësi për të takuar një person të veçantë. Në punë kushtojini vëmendje vetëm Jupiterit i cili sjell ndryshime në detyra apo grupe pune. Por kjo nuk është domosdoshmërisht një gjë e keqe.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Të shtunën kjo nuk është ende koha më e mirë për ndjenja, do të duhet të presim deri në qershor për të filluar të shohim disa përmirësime në dashuri. Në punë, është koha për t'u rikthyer në lojë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Të shtunën në dashuri ka ende pak bezdi dhe gjithashtu shumë distancë me partnerin. Duhet të kërkoni situata më të qëndrueshme dhe të sigurta dhe jo vetëm pasionante nëse dëshironi diçka më shumë. Gjërat po shkojnë më mirë në punë edhe nëse do të ketë një mosmarrëveshje të vogël me disa kolegë.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Kjo ditë sjell disa dyshime për dashurinë dhe gjithashtu pasiguri nga pikëpamja ekonomike. Mundohuni të kurseni dhe punoni shumë për të rritur fitimet tuaja.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Fundjavw e mirw pwr dashurinw. Jeni në një periudhë të krijimtarisë së madhe ndaj shfrytëzojeni sa më shumë. Rikthehet një ekuilibër i mirë mes punës dhe jetës. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

S.G/ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?