Deputeti Luan Baçi paraqitet në Prokurorinë e Posaçme

15 Maj, 09:16| Përditesimi: 15 Maj, 11:44

 • Share

Deputeti Luan Baçi është thirrur ditën e sotme në Prokurorinë e Posaçme. Baçi është parë mëngjesin e sotëm të hyjë brenda ambienteve të SPAK.

Nuk dihet ende arsyeja e thirrjes së deputetit të Rithemelimit në SPAK. Ndërkohë vetë ai, do të deklaronte në Report Tv disa muaj më parë, se ka qenë dhe herë tjetër në SPAK, pasi ndaj tij kishte një kallëzim në Prokurorinë e Posaçme për fshehje pasurie.

Baçi do të thoshte në ‘Frontline’ me Marsela Karapançon se denoncimi ishte bërë nga një 'patronazhist në Fier'.

Herën e kaluar në SPAK, Baçi tha se kishte bërë një deklarim pasurie, pasi këtë ia kishte kërkuar një 'oficer i SPAK'.

Lajmi ne perditesim...

G.K//ReportTv.al
Komento

Komente

 • Artur: 15/05/2024 10:38

  Ky dje tha se ska frikë nga SPAK, tani do haj kokën e derrit

  Përgjigju
 • Laluci: 15/05/2024 10:32

  Ore pse më duket si fytyrë spiuni ky Baçi?

  Përgjigju
 • e drejta: 15/05/2024 10:27

  BACI NJA NGA TE SHUMTIT BANDITE TE RITHEMELIMIT TE KRYEBANDITIT BERISHA -KARAXHIXH

  Përgjigju
 • Or teeejjj: 15/05/2024 10:11

  Prandaj bertiste dje gjithe frike or teejjj

  Përgjigju
  • Dardan Muri: 17/05/2024 00:22

   Kyemrin ka luan se eshte lepur qe fshihet vrimave,mbas goxhojt.

 • 3D: 15/05/2024 10:07

  Luan Baci, ÇarliLuçiano Boqi, Flamu Noka,Albana Vokshi, Gent Strazimiri ...i gjeti Sali Berisha këto fytyra hajdutës a e kundërta

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?