Çaj i ftohtë me fruta nga zonja Albana

14 Maj, 12:52| Përditesimi: 14 Maj, 12:53

 • Share

Çaj i ftohtë me fruta

Përbërësit:

 • 1 mollë
 • 1 portokall
 • 3 shkopinj kanelle
 • 1 tufë mente
 • 1 bustunë çaji
 • 1 lç mjaltë
 • Uje të nxehtë

Përgatitja:

I vendosim të gjithë përbërësit në një broke dhe shtojmë ujë të nxehtë. E lëmë disa minuta dhe më pas e kemi gati për t'a konsumuar.

MC/ReportTv.al
Komento
 • Sondazhi i ditës:

  Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?