Breshëria e plumbave në xham, Report Tv sjell pamjet nga vrasja brenda firmës së inerteve në Kurbin

10 Shkurt, 09:05| Përditesimi: 10 Shkurt, 09:14

  • Share

 

Report Tv sjell pamjet nga vendi ku u vra ekonomisti i një firme inertesh Selman Mihana rreth 70 vjeç dhe mbeti i plagosur Ardjan Gjeloshi, pronari i firmës 51-vjeç.

Siç shihet nga pamjet ata janë qëlluar teksa ndodheshin brenda në zyrën e firmës së inerteve dhe mund të vihet re se është qëlluar me breshëri plumbash, që duken edhe në xhamat e zyrës.

Rrethanat si ka ndodhur ngjarja ende janë të paqarta.


Lajmi kryesor:

Atentat brenda zyrës pronarit të një firme inertesh në Kurbin, mbetet i plagosur! Vritet ekonomisti që ndërhyri për ta mbrojtur (EMRAT+VIDEO)


M.Q.//ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?