VIDEO/ Makinat rrëshqasin në rrugë, bllokohet për rreth 1 orë Bypassi në Rrugën e Arbrit

11 Shkurt, 15:17| Përditesimi: 11 Shkurt, 23:10

  • Share

Për më shumë se një orë Rruga e Arbrit në pjesën e Bypassit të Murrizit është bllokuar gjatë ditës së sotme.

Kjo ka ndodhur për shkak mjetet kanë rrëshqitur se në një malore të fortë duke krijuar kështu një varg ta gjatë. 

Një arsye dyshohet se ka qenë situata e vështirësuar edhe më shumë gjatë ditës së sotme për shkak të breshërit dhe rrëshqitjes së gurëve.

Megjithatë nga ana e autoriteteve nuk ka pasur një reagim.

B.K/ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në bregdetin shqiptar, sipas jush janë: