'Bën gati valixhet' Çfarë po ndodh në Big Brother

2 Mars, 11:24| Përditesimi: 2 Mars, 11:29

  • Share

Ledjona nisi një rreng sot në Big Brother, duke pretenduar se do linte shtëpinë.

Ajo pretendoi se është prekur nga loja e banorëve të tjerë dhe do bënte gati valixhet, mirëpo Egla i tregoi për herë të parë që do donte që ajo të mos e ndërpriste garën në mes.

Të njëjtën gjë bëri edhe Meritoni, duke mos e kuptuar rrengun e Ledjonës.

Egla: Nuk duhet të dalësh, nuk dua të dalësh

E vlerësoj shumë

Nuk do të dilja kurrë në këto kushte. Ti nuk je një vajzë që e le betejën përgjysmë mesa më ke treguar jashtë

Jashtë ndryshe

Këtu nuk më ke pëlqyer. Kur të pas që fillove të bësh nepërkën…

Dhe unë t’i kam pranuar personalitetet dhe jam përballur

Egla: Nuk duhet të bësh nepërkën. Njeriu zgjedh armët e vete

Ledjona: Ndihem më mirë me Meritonin… ti më përmend lojën

Egla: Rëndësi ka të rrish

Meriton: Mos dil për diçka të caktuar. Në momentin që un me ty jena në lojë, nuk do me thënë ti me u ndje keq dhe me dal. Nuk do e doja, dua me të nxjerr jashtë por në mënyrën e lojës. Kështu që ndalu, qetësohu, se kena luajtur bukur.

S.G/ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?