Orges Shehi, trajneri i Partizanit

Barazimi me Laçin, Orges Shehi s'e bën dramë: Është më mirë se humbja

30 Mars, 21:26| Përditesimi: 30 Mars, 21:27

  • Share

1709667379_1706468093orgesshehi.JPG
Laçi dhe Partizani barazuan 1-1 për javën e 29-të në Superligë. Pas ndeshjes për MCN trajneri i miqve, Orges Shehi tha se një pikë është më mirë se humbja.

"Skuka nuk ka dëmtim, ka tre ditë që vuan nga stomaku dhe ka pasur kriza në stërvitje, për këtë arsye u ndërrua. Një pikë është mirë? Nuk mund të them shumë apo pak, thjeshtë u kushtëzuam shumë nga ai kartoni i kuq. Ne vuajtëm në fillim pasi ishim vonë në presion.

Në pjesën e dytë e pësuam golin shumë shpejt dhe kjo na ndikoi. Patjetër që ky barazim është më mirë se humbja, por mund ta kishim zgjidhur edhe më mirë ndeshjen. Pika është pozitive", tha trajneri i Partizanit për MCN.


Lajmi kryesor:

Renditja/ Laçi 1-1 Partizani, të kuqtë s'përfitojnë nga ndalja e Vllaznisë! Dinamo mposht 2-0 Skënderbeun dhe sheh nga 'Final 4'


S.DH/ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?