Arrestimi i vëllait për kanabis, reagon deputeti i PS Ndreca: Prokuroria dhe policia të bëjnë punën e tyre

11 Prill, 21:01| Përditesimi: 12 Prill, 01:42

  • Share

1712862388_ndreca.jpg

Deputeti i PS Eduart Ndreca, i pyetur në lidhje me arrestimin e të vëllait për kanabis tha se ai duhej të hetohej si çdo qytetar tjetër.

“Nuk ka ende njoftim zyrtar nga prokuroria, por dua të them që prokuroria dhe policia duhet të bëjnë punën e tyre pavarësisht kush është personi, vëllai im si gjithë qytetarët është i barabartë para ligjit”, tha ai në telefon për BIRN


Lajmi kryesor:

Kthyen stanin në ‘shtëpi bari’ në Lezhë, 2 në pranga! Ndalohet vëllai i deputetit të PS, Eduard Ndreca! Sekuestrohen 3 mijë bimë kanabisi (VIDEO)


B.K//ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    A po jep rezultate lufta e SPAK ndaj grupeve kriminale?