Arilena Ara dhe Alis

'Se të dua!' Premton të kthehet në hitin e kësaj vere! Arilena Ara sjell bashkëpunimin e parë me fituesin e ‘X Factor 5’

11 Qershor, 12:48| Përditesimi: 11 Qershor, 13:06

  • Share

Këngëtarja mjaft e dashur për publikun Arilena Ara ka sjellë bashkëpunimin e parë me fituesin e ‘X Factor 5’, Alis.

Kënga me titullin ‘Se të dua’, shkruar dhe kompozuar nga Petro Xhori, është një këngë e cila nuk lodhesh duke e dëgjuar dhe padiskutim do të jetë një nga hitet e kësaj vere.

Të shumta kanë qenë vlerësimet dhe komentet pozitive jo vetëm nga dashamirësit e këngëtarëve, por edhe nga miqtë dhe kolegët e tyre.

Xh.K/ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?