Foto ilustruese

Aksident në Laç, plagoset shoferja 44-vjeçare dhe pasagjerja

10 Prill, 19:13| Përditesimi: 10 Prill, 19:14

  • Share

LAÇ– Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të mërkure, ku një automjet me drejtuese një 44-vjeçare është përplasur me një tjetër automjet me një drejtues një 27-vjeçar.

Nga përplasja ka mbetur e plagosur 44-vjeçar e identifikuar me inicialet F.Gj., dhe një pasagjere në automjetin që drejtonte ajo,

Dy gratë po marrin asistencë mjekësore dhe aktualisht janë jashtë rrezikut për jetën.

“Në Laç, automjeti me drejtuese shtetasen F. Gj., 44 vjeçe, është  përplasur me automjetin me drejtues shtetasin A. Gj., 27 vjeç. Si pasojë janë dëmtuar shtetasja F. Gj. dhe një pasagjere në automjetin që drejtonte ajo, të cilat po marrin asistencë mjekësore dhe aktualisht janë jashtë rrezikut për jetën”,-njofton policia.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

K.M/ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    A po jep rezultate lufta e SPAK ndaj grupeve kriminale?