Orinda Huta dhe Adrola Dushi

Adrola Dushi dhe Orinda Huta bien pre e grabitjes në Romë

14 Maj, 22:47| Përditesimi: 14 Maj, 22:53

  • Share

Modelja e njohur, Adrola Dushi dhe moderatorja Orinda Huta janë përballur më një situatë aspak të këndshme. Përmes një postimi të bërë rrjetet sociale kanë bërë me dije se teksa kanë qenë në një udhëtim në Romë, kanë rënë pre e vjedhjeve.

Modelja ka publikuar fotografinë një pasaporte emergjente që është pajisur për shkak se i kanë vjedhur atë origjinalen.

“Rome e bukura Romë”, ka shkruar Adrola. “Mirë që nuk na morën kokën të paktën”, shton më tej modelja, duke vënë gjithashtu edhe ikonën e neveritjes.

Ndërsa moderatores duket se i kanë grabitur valixhen që kishte në makinë.

“Nuk më është dukur kurrë Roma më e shëmtuar se këto dy ditë. Mos lini valixhet tuaja asnjë sec as në bagazh të makinës. Ka hajdutë pafund”, shkruan ajo në një postim në ‘instastory’, duke mos dhënë asnjë detaj më shumë.

M.Q./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?