Vlorë/ Aksident te rrethrrotullimi që të çon në Nartë, makina përplaset me bordurat anësore, 2 të plagosur (FOTO)

14 Qershor, 23:13| Përditesimi: 14 Qershor, 23:14

  • Share

VLORË - Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrethrrotullimin që të çon në Nartë.

Një makinë është përplasur me bordurat anësore të rrugës dhe për pasojë janë lënduar dy persona.

Të plagosurit janë dërguar në spitalin e Vlorës.

K.M/ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?