VIDEOLAJM/ Protesta para Kuvendit/ Një polic ndihet keq, kolegët e ndihmojnë, i heqin skanfandën, i blejnë dhe ujë

6 Qershor, 11:59| Përditesimi: 6 Qershor, 13:07

  • Share

Gjatë protestës së Rithemelimit ku ka dhe përplasje një efektiv policie është ndjerë keq. Shqiptarja.com sjell videon ku kolegët të veshur civilë i vijnë në ndihmë, i heqin skanfandën dhe i kanë blerë dhe ujë për tu qetësuar.


Lajmi kryesor:

Rithemelimi 2 orë protestë, tym e flakë para Kuvendit/ Militantët e Berishës përplasen me policinë, djegin goma! I prin Klevis Balliu dhe Sali Lusha (VIDEO + FOTO)


S.G/ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?