‘Shtëpia e barit’ në Shijak të Durrësit, dalin EMRAT, ja kush është pronari i banesës dhe vëllai i tij

24 Janar 2023, 10:29| Përditesimi: 24 Janar 2023, 13:42

  • Share

 

Fredi Krasniqi ka rënë në prangat e policisë pasi u zbulua shtëpia e barit në Shijak të Durrësit. Ndërkohë është shpallur në kërkim vëllai i tij Selman Krasniqi.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ ‘Shtëpi bari’ e arsenal armësh në një vilë në Shijak! 444 rrënjë kanabis, 10 kallashnikovë dhe armë të tjera! Përdoreshin nga grupe kriminale


SI.E.//ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?