Report Tv sjell VIDEO brenda 'shtëpisë së barit' në Durrës, ja ambienti ku vëllezërit kultivonin qindra rrënjë kanabis

24 Janar 2023, 11:03| Përditesimi: 24 Janar 2023, 11:18

  • Share

Report Tv sjell pamjet brenda shtëpisë së barit që u zbulua në Shijak të Durrësit. Siç shihet edhe nga videot, ku është ambienti, të cilin dy vëllezërit e kishin përshtatur për të kultivuar kanabis. Nga operacioni i policisë u sekuestruan 444 rrënjë kanabis, si edhe një arsenal armësh.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ ‘Shtëpi bari’ e arsenal armësh në një vilë në Shijak! 444 rrënjë kanabis, 10 kallashnikovë dhe armë të tjera! Përdoreshin nga grupe kriminale


SI.E./ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?