Deputetët e PD përplasen me policinë, Klevis Balliu rrëzohet në tokë! Bardhi e Nallbati i sulen efektivëve: Do t’i q* robt (VIDEO)

14 Qershor, 12:24| Përditesimi: 14 Qershor, 12:33

  • Share

Momente tensioni në protestën para Bashkisë së Tiranës. Deputetët e Berishës patën një përplasje me policinë, madje edhe i ofenduan ata.

Në një moment të përplasjes, Klevis Balliu siç shihet edhe në këtë pamje është rrëzuar në tokë.

Në këtë moment, dy deputetët e PD, Gazment Bardhi dhe Bledion Nallbati i janë sulur policisë dhe vërshuan ofendime ndaj tyre, me fjalë aspak të hijshme, si "do të q* robt".

1718360473_klevisballiu.jpg


Lajmi kryesor:

Vula e PD-së nuk shton numrin e protestuesve para bashkisë së Tiranës, janë sërish një grusht! Të maskuarit hedhin molotovë, digjen goma


SI.E./ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?