Programacion

E Diel
22
Maj
E Hënë
23
Maj
E Martë
24
Maj
E Mërkurë
25
Maj
E Enjte
26
Maj
E Premte
27
Maj
E Shtunë
28
Maj
E Diel
29
Maj
E Hënë
30
Maj
E Martë
31
Maj

Enkelejd Alibeaj në Fier

Kronikë

Pas Bashës, edhe Alibeaj tur takimesh me strukturat e PD-së

13 Maj, 21:23| Përditesimi: 13 Maj, 22:59

Pas ish-kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha, edhe kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj po zhvillon takime me demokratët në bazë. Alibeaj ka zhvilluar takime sot me strukturat e PD-së në Fier.

‘Takimin me strukturat e PD-së, në Fier. Bashkëbisedim me anëtarë të kryesisë dhe drejtues grupseksionesh të kësaj dege dhe mbi të gjitha takim mes miqsh e kontributorësh historikë, të ditëve më të vështira. Së bashku me Kryetarin e degës së PD-së Fier, Agron Kapllanaj dhe me kolegët e qarkut, Eralda Tase Bano, Ilda Dhori dhe Saimir Korreshi.’- shkruan Alibeaj.

M.Q./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?