Pamjet me dron/ Rithemelimi thirri protestë para Kuvendit, një grusht militantësh i përgjigjen

6 Qershor, 10:33| Përditesimi: 6 Qershor, 11:32

  • Share

Protestuesit ndodhen para sheshit në hyrjen kryesore të kuvendit, ndërkohë që një kordon policor është vendosur në hyrje të Kuvendit.

Nga pamjet që Shqiptarja.com dhe Report Tv sjell me dron një grusht militantësh duket që nuk janë të shumtë ata që i janë përgjigjur thirrjes për protestë.

E pranishme dhe Argita Maltllezi.

 

 

 


Lajmi kryesor:

Rithemelimi 2 orë protestë, tym e flakë para Kuvendit/ Militantët e Berishës përplasen me policinë, djegin goma! I prin Klevis Balliu dhe Sali Lusha (VIDEO + FOTO)


S.G//ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?