'O zot nga poshtë duken si ushtri me tigra nga lart më pak se brenda në Kuvend' Braçe ironizon protestën e Rithemelimit! Pamje të reja me dron

6 Qershor, 11:50| Përditesimi: 6 Qershor, 15:44

  • Share

Shqiptarja.com  dhe Report Tv sjell pamje të tjera me dron nga protesta e organizuar sot nga Rithemelimi para Kuvendit.

Pjesëmarrja nga larg duket e vogël, ndërsa janë shpërndarë për tu dukur shumë.

Madje deputeti socialist, Erion Braçe me ironi thotë se 'ata që nga afër duken si 'tigra' nga larg duken më pak se në kuvend' duke nënkuptuar se tashmë mbështetja për Berishën ka rënë.

Foto: Pamje nga protesta e Rithemelimit, 6 qershor 2024


Lajmi kryesor:

Rithemelimi 2 orë protestë, tym e flakë para Kuvendit/ Militantët e Berishës përplasen me policinë, djegin goma! I prin Klevis Balliu dhe Sali Lusha (VIDEO + FOTO)


S.G/ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?