Kushtoi 680 mijë franga ari, sekretet e urës së famshme të Zogut! Sonte, ora 21:00 me Esencë nga Eljan Tanini në Report Tv

3 Maj, 11:07| Përditesimi: 3 Maj, 11:11

  • Share

Ura që kërkon të jetojë jetën e saj! 

Ura që kushtoi më shumë se 680.000 franga ari! 

Ura që bashkoi veriun me jugun e Shqipërisë dhe më pas e harruan të gjithë, pavarësisht se ka hyrë në zemrat e të gjithëve! 

Inxhinieri strukturist Markel Baballëku shpjegon sekretet e Urës së famshme të Zogut. 

Sonte, ora 21:00 me Esencë nga Eljan Tanini në Report Tv.

S.G//ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?