Programacion

E Diel
22
Maj
E Hënë
23
Maj
E Martë
24
Maj
E Mërkurë
25
Maj
E Enjte
26
Maj
E Premte
27
Maj
E Shtunë
28
Maj
E Diel
29
Maj
E Hënë
30
Maj
E Martë
31
Maj

Aktori Ervin Doko

Kronikë

Tiranë/ Goditi me sende të forta një 36-vjeçar, shpallet në kërkim aktori i humorit

13 Maj, 11:25| Përditesimi: 13 Maj, 11:30

Aktori i Teatrit të Durrësit, Ervin Doko, 39 vjeç është shpallur në kërkim nga policia e Tiranës. Ai është përfshirë në një konflikt për motive të dobëta dhe ka goditur me sende të forta 36-vjeçarin e identifikuar me inicialet E. G.

Ai akuzohet për veprën penale "Plagosje e rëndë me dashje" dhe policia po punon për arrestimin e tij. Doko nuk është i panjohur për publikun shqiptar. Para disa muajsh, u shfaq si protagonist në serialin e aktorit Ermal Mamaqi, të titulluar “HOT”.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

A.M./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?