Edi Rama dhe Linda Rama në finalen e Champions

FOTO/ Edi Rama ndjek finalen e Champions League me bashkëshorten, krah tyre legjenda Rudi Voller

1 Qershor, 21:59| Përditesimi: 1 Qershor, 22:24

  • Share


Kryeministri Edi Rama ndodhet në stadiumin "Wembley" në Londër duke ndjekur finalen e Champions League mes Dortmund dhe Real Madrid. Rama ka udhëtuar për në Angli së bashku me bashkëshorten, Lindën, teksa janë fokusuar nga regjia ndërkombëtare.

Krah tyre edhe legjenda gjermane Rudi Voller, që mban rolin e drejtorit teknik në kombëtaren e Gjermanisë. Në pamje duket edhe kreu i FSHF-së, Armand Duka.


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Real Madrid mposht 0-2 Dortmundin dhe siguron titullin e 15-të në Champions League! Ndeshje me dy fytyra e 'Galaktikëve', gjermanët të pafat


S.DH//ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?