Real Madrid

Formacioni zyrtar/ Modric në stol dhe Bellingham sulmues kryesor, Ancelotti publikon titullarët e finales

1 Qershor, 18:37| Përditesimi: 1 Qershor, 18:38

  • Share


Trajneri i Real Madrid, Carlo Ancelotti ka vijuar me "vesin" e publikimit të formacionit më shumë se dy orë nga nisja e finales së Champions League kundër Dortmund. Bie në sy se Modric e nis nga stoli, teksa Kroos bën "vallëzimin e fundit" me "Galaktikët". Bellingham sërish pikë referimi në sulm, teksa në portë rikthehet Courtois, pas një gjendje gripale të Lunin.


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Real Madrid mposht 0-2 Dortmundin dhe siguron titullin e 15-të në Champions League! Ndeshje me dy fytyra e 'Galaktikëve', gjermanët të pafat


S.DH/ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?