'Minuta 0' në Report Tv

Emocionet e 'Euro 2024' jetojini me ne! Nga sonte, ora 19:45, çdo ditë 'Minuta 0' në Report Tv! Në Shqiptarja.com informacione e analiza! Gjithçka nga Gjermania

14 Qershor, 07:53| Përditesimi: 14 Qershor, 16:46

  • Share

Përjetojmë së bashku një muaj të mbushur me emocionet e sportit më të bukur në botë. Në Euro 2024 protagoniste janë ngjyrat kuqezi të Kombëtares sonë.

Ne në "Minuta 0" ju sjellim gjithcka; informacione, analiza, të ftuar, lidhje të drejtpërdrejta nga Gjermania dhe zonat e tifozëve. Europiani i Gjermanisë vjen në Report Tv si kurrë më parë.

Nga sot, çdo ditë ora 19:45, "Minuta 0" në Report TV me Andi Kapxhiun dhe Ogerta Spahiun.

Detajet më të fundit dhe lajmet në lidhje me Euro 2024, për Kombëtaren dhe të gjitha ekipet e tjera, gjithashtu dhe rezultatet në kohë reale do i gjeni në Shqiptarja.com.

S.DH/ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?