Foto ilustruese

Duhet të çliroheni nga disa ngarkesa në dashuri e punë...çfarë thonë yjet për ju sot

5 Maj, 07:08| Përditesimi: 5 Maj, 07:12

  • Share

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Të dielen për ata që kanë guximin të sfidojnë botën këto ditë do të jenë në gjendje të zgjidhin shumë probleme dhe të hapen për një të ardhme rozë, në disa raste edhe të papritura.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të dielen po hyni në një fundjavë me Hënën në shenjën tuaj, e cila së shpejti do të jetë gjithashtu një aspekt i mirë për Saturnin. Këto do të jenë ditë me energji të madhe dhe me një dëshirë të madhe për të bërë dhe për të shkëlqyer.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Të dielen do të jenë ditë të veçanta në të cilat shumë prej jush do të kenë ndjenjën e qartë se duhet të përballen me sfida të reja. Kjo ndjenjë ju stimulon të bëni gjithmonë më mirë dhe këtë fundjavë mund të përgatisni terrenin për ditët e kënaqësisë së madhe.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Të dielën do t'ju duhet të çliroheni nga disa ngarkesa si në sferën sentimentale ashtu edhe në atë të punës. Do t'ju duhet t'i bëni të qarta ndjenjat tuaja. Duhet të sqaroheni apo të mbylleni me disa kolegë apo bashkëpunëtorë.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të dielen do të jenë ditë disi të lodhshme dhe shumë nervoze. Gjithashtu sepse keni ardhur nga ditë të rënda dhe do të kishit dashur të pushoni, por angazhimet janë të ngutshme edhe në ditët në vijim.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

E diela do të jenë dy ditë me fuqi të madhe falë një Hëne në aspekt të shkëlqyer. Kjo do t'ju japë energji dhe pozitivitet të madh që do t'ju ndihmojë shumë në marrëdhëniet ndërpersonale.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Të dielen gjatë kësaj fundjave në fillim të majit do t'ju duhet t'i kushtoni vëmendje portofolit, keni pasur shumë shpenzime. Në veçanti, do të dëshironit t'i vini në veprim idetë tuaja dhe t'i bëni ato të bëhen realitet.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të dielen, mund të zgjoheni paksa nervoz dhe të nënshtruar. Më mirë të mësoni të jetoni me këtë situatë për të paktën 48 orët e ardhshme. Do të kalojë më kohë dhe shpresë gjithçka.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Të dielen këtë fundjavë të majit duhet të investoni në ndjenja. Nëse keni kohë që i jeni përkushtuar një personi, ka ardhur momenti të surprizoni partnerin. Nëse jeni beqarë mund të keni takime të veçanta.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Të dielen po rizbuloni energji të mirë dhe racionalitet më të mirë dhe kjo do t'ju ndihmojë të lidheni në një mënyrë pozitive dhe proaktive me njerëzit përreth jush gjatë gjithë kësaj fundjave në fillim të majit.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të dita e diela do të jenë ditë reflektimi dhe ndoshta edhe agjitacioni. Keni qenë pak nervoz ditët e fundit, përpiquni të gjeni qetësi për të kuptuar se çfarë dëshironi nga e ardhmja juaj e afërt.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Të dielen ajo që po përjetoni do të jetë një fundjavë çliruese. Marrëdhëniet e rëndësishme do të përfundojnë të konsoliduara dhe jo vetëm kur bëhet fjalë për dashurinë.

SI.E./ReportTv.al
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?