Politikë

'Drejtor i Partizanit, e kupton ti', Rama rrëfen raportin e veçantë me vëllain Olsin: Jemi dy tipe të kundërta

18 Prill 2021, 22:47| Përditesimi: 18 Prill 2021, 22:51

  • Share

1618779106_51d315c6ae5b6da9d72fe216dc24f54cL.jpg

Kryeministri Edi Rama ka rrëfyer disa momente të veçanta në jetën e tij.

Një nga rrëfimet është dhe raporti me vëllain e tij Olsi Ramën, që aktualisht është drejtor i përgjithshëm i Partizanit.

Pikërisht për postin që mban, Rama nuk i kurseu dhe disa thumbime për vëllain e klubin e Partizanit.

“Jemi vëllezër por jemi dy njerëzit më të ndryshëm që mund të gjenden në këtë qytet. Olsi është i qetë dhe komplet i ndryshëm për më tepër pastaj dhe drejtor i Partizanit, e kupton ti tani. I ankthit dhe mankthit tim të një historie të tërë sporti”, tha Rama i ftuar në emsionin “E Diell”.


Lajmi kryesor:

Përplasja në Lushnje, Rama rrëfehet: Njëri na ndiqte me çekiç! E hodhi nga fundi i sallës se nuk i mbante më qarku


  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?