Benzi ra nga 100 metra lartësi, mbetet një grusht hekurash! Pamje nga aksidenti tragjik me 8 viktima në Këlcyrë (Video)

2 Prill, 16:02| Përditesimi: 2 Prill, 16:19

  • Share

Një “Benz” i shpartalluar që duket sa një grusht hekurash është gjithçka që ka mbetur nga aksidenti tragjik me 8 viktima në Këlcyrë. Pranë makinës vihen re sende personale dhe hekurat e mjetet.


Lajmi kryesor:

Tragjedi në Këlcyrë, aksidentohet makina me emigrantë! 8 viktima, mes tyre edhe shoferi! ‘Benz’-i tentoi t’i ikë policisë, 'fluturon' në anë të lumit Vjosa (VIDEO)


B.K/ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    A ka qenë Vettingu i gjyqtarëve e prokurorëve proces i besueshëm?