Emisioni 'Studio Live'

Basha do bëj rekurs në Gjykatën e Lartë, Luan Baçi në 'Studio Live': Punëdhënësit i kanë thënë vazhdo, që të dëmtojë PD-në

14 Qershor, 18:16| Përditesimi: 14 Qershor, 18:19

  • Share

1718379125_studiolive.jpg

Luan Baçi i ftuar në Studio Live komentoi edhe rekursin e shpallur nga Basha për në Gjykatën e Lartë lidhur me vulën e Partisë Demokratike pas vendimit të Apelit që ia kaloi atë Sali Berishës dhe Rithemelimit.

'Shumë kontradiktorë në ato që thotë. Mendoj do i iki koha. Dhe do ngelet pa njërën dhe tjetrën. Në këtë këndvështrim janë fjalë të Bashës. Punëdhënësit e tij e kanë vënë në punë, vazhdoje punën. Që të dëmtojë edhe më Partinë Demokratike. Nuk i ka ngelur më asnjë demokrat. Tre deputetë janë larguar. Është paguar për të bërë atë punë. Qëndrimi i tij e tregon qartë. Mendoj se do ngelet me dy apo tre deputetë', shprehet Baçi.


Lajmi kryesor:

Vula tek Berisha, SHBA nuk i qaset non-gratave/ Luan Baçi: Po vërtetohet lobimi! Gazetari: Askush nuk habitet nga qëndrimi i ambasadës


G.K/ReportTv.al
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në bregdetin shqiptar, sipas jush janë: