Programacion

E Diel
22
Maj
E Hënë
23
Maj
E Martë
24
Maj
E Mërkurë
25
Maj
E Enjte
26
Maj
E Premte
27
Maj
E Shtunë
28
Maj
E Diel
29
Maj
E Hënë
30
Maj
E Martë
31
Maj

Kosova & Rajoni

Kosova & Rajoni

 • Aplikimi i Kosovës për në Këshillin e Europës, Serbia mbledh Këshillin e Sigurisë Kombëtare! Meta thirrje institucioneve shqiptare: Të ndihmojmë

  Pas 27 vitesh Berisha ‘rizbulon’ masakrën e Srebrenicës! Kuvendi i rrëzon mocionin! PS: I furnizove serbët me naftë kontrabandë, të nisin hetimet për thyerjen e embargos së OKB

  ‘Qeveri kukull’, protesta kundër Abazoviç në Malin e Zi, e sulmojnë me shishe

  Takimi në Berlin, eksperti: Lufta ka ndryshuar politikën e Europës me Serbinë, Beogradi nuk mund të ‘luajë’ me pozicion të dyfishtë

  Dialogu Kosovë-Serbi, liberalizimi i vizave dhe trazirat në Ballkan/ Kurti takohet me Scholz: Kosova i ka bërë detyrat e saj! Kancelari gjerman: Duhet të bëhet përparim!

  Greqi/ U shfaq në një video duke goditur me shqelma macen , arrestohet 30-vjeçari shqiptar në Greqi, reagon ministri

  Emocionuese/ 'Jarna na, jarna ne, Ulqinake sa e mira je', Abazoviç festë me këngë shqiptare pasi u zgjodh kryeministër

  Tre kryeministra shqiptar në rajon, Dritan Abazoviç zgjidhet në krye të Malit të Zi

  Deputeti i Kosovës ‘çmendet’ në parlament: Ah ju q**** robtë

  Negociatat/ Bullgaria nuk tërhiqet nga qëndrimi për Maqedoninë e Veriut, lajm i keq për Shqipërinë! Varhelyi: Zhgënjim i madh, 2 vite që çështja mbahet peng