Programacion

E Diel
22
Maj
E Hënë
23
Maj
E Martë
24
Maj
E Mërkurë
25
Maj
E Enjte
26
Maj
E Premte
27
Maj
E Shtunë
28
Maj
E Diel
29
Maj
E Hënë
30
Maj
E Martë
31
Maj

Minute pas minute

Kronikë

28 Maj, 10:36

Nënkomisari rrëzohet në humnerë gjatë kërkimeve për parcela kanabisi në Dukagjin! Pas disa orësh mbërrin helikopteri i KFOR, 3 brinjë e 1 këmbë të thyer! Dërgohet me urgjencë te Trauma

Operacioni për kërkimet e parcelave të kanabisit në zonat e thella të Dukagjinit i kushtuan shumë nënkomisarit Rrok Frroku, 54 vjeç, i cili u rrëzua në humnerë për shkak të terrenit mjaft të thepisur. Qw prej mesnatws, kolegët së bashku me ekipin mjekësor  po ecin në këmbë mes terrenit të vështirë për ta transportuar në një vend ku mund të ulet helikopteri dhe për ta transportuar më pas drejt spitalit të Traumës në Tiranë. 

Nënkomisari Rrok Frroku dhe momenti i shpëtimit me helikopter

Opinion

28 Maj, 11:42

Zaloshnja: Anketimi/ Sa fetarë janë tiranasit?

Nga një anketim rreth besimeve fetare në kryeqendrën e vendit, që e zhvillova para ca kohësh me anketues të shpërndarë në të gjithë territorin e Bashkisë Tiranë (me kuota përpjestimore demografike e gjeografike për secilën nga 24 njësitë administrative brenda katërkëndëshit Krrabë-Shëngjergj-Zall Herr-Ndroq), më rezultoi se besimimi fetar në popullsinë e rritur tiranase ka shpërndarjen e paraqitur në Tabelën 1

Sociale

28 Maj, 13:18

Nesër gara ndërkombëtare e “Tiranathlon”, bashkia plan masash për mbarëvajtjen e aktivitetit! Ja si ndryshon qarkullimi i mjeteve

Kufizimi i segmenteve do të jetë i përkohshëm, në intervale të shkurtra kohore, kurse hapja e kryqëzimeve do të kryhet gradualisht. Qendra e qytetit do të jetë Ditë pa Makina për t’u shijuar nga fëmijët dhe qytetarët. Ndërkaq, qarkullimi i mjeteve të emergjencës dhe Policisë së Shtetit do të vazhdojë normalisht në të gjithë itineraret

Kronikë

27 Maj, 14:00

Shpëtohen edhe 13 shqiptarë nga kampi i ferrit të ISIS në Siri! 4 gra dhe 9 fëmijë i dorëzohen Antiterrorit shqiptar, mes tyre edhe familja e Genci Ballës! Eva Dumani mungon sërish

9 fëmijë dhe 4 gra që vuanin prej vitesh në kampin e ferrit ‘Al-Hol’ në Siri tashmë janë të sigurt në duart e autoriteteve shqiptare. Misioni i katërt i shpëtimit të shqiptarëve atje, kryesisht gra dhe fëmijë është përfunduar me sukses dhe tashmë pritet që shumë shpejt 13 të shpëtuarit të vijnë në Atdhe bashkë me kreun e Anti terrorit të Shqipërisë, Alban Dautaj.

Foto nga momenti i firmosjes së marrëveshjes

Kronikë

27 Maj, 21:05

Mbytja e dy vëllezërve në liqenin e Prushit, flet për Report Tv fqinji: Ishin 6 fëmijë, dy të tjerë u shpëtuan nga një banor i zonës! Familja në gjendje të rëndë ekonomike

Dy vëllezër u mbytën pasditen e sotme në Liqenin e Prushit, por tragjedia mund të ishte edhe më e rëndë. Kështu tha për Report Tv, për gazetarin Sokol Dema, fqinji I Luan Takut, babait të dy fëmijëve të mitur, pasi edhe 2 fëmijë të tjerë kishin rrezikuar që të mbyteshin, por ishin shpëtuar nga një banor. Banori tha po ashtu se familja është në gjendje të rëndë ekonomike.

Sociale

28 Maj, 14:36

Finalja e Conference League, TIA: Pritëm 55 mijë pasagjerë për tre ditë! 25 maji rekord, kishim 168 fluturime

Për tre ditë, Aeroporti Kombëtar i Tiranës ka mirëpritur rreth 55 mijë pasagjerë. Nga data 24 deri në 26 maj janë kryer 465 fluturime. Këtë bën me dije TIA duke e cilësuar 25 majin si ditë rekord me 168 fluturime. Më 25 maj ishte finalja e Conference League në Tiranë, ku u përballën Feyenoordi me Romën dhe kjo e fundit mori fitoren. Për të parë ndeshjen erdhën mijëra tifozë në vendin tonë duke sjellë numër kaq të madh fluturimesh në Aeroportin e Rinasit.

Tifozët në aeroportin Nënë Tereza

Video

Te gjitha

 • Helikopteri i KFOR nxjerr nga humnera efektivin e policisë, 3 brinjë e një këmbë të...

  Vdekja e Bujar Nishanit trondit demokratët teksa po e votonin në Këshill, ja si...

  Ndërroi jetë në ditën kur do zgjidhej në Kryesinë e PD-së, Këshilli Kombëtar një...

  'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 27 maj 2022

  Netë pa gjumë/ Italianët nuk përmbahen, pas fitores së Romës. Report TV sjell pamje...

  'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 26 maj 2022

  Italianët nuk përmbahen, pas fitores së Romës, 50 mijë tifozë ‘pushtojnë’ stadiumin...

  Iu shpëtuan kontrolleve të policisë, tifozët holandezë hedhin flakadanë në fushë

  Edhe pak minuta na ndajnë nga finalja Roma-Feyenoord! Tifozët 'të karikuar' me këngë e...

  'Erdhëm ne barbarët', Report Tv sjell pamje me dron nga Bulevardi, nuk mungojnë flakadanët

  Pak para se të futen në stadium, tifozët holandez kërcejnë me muzikën popullore shqiptare

  Të tjerë tifozë të Romës mbërrijnë në Rinas: Po gjeta një vajzë të mirë këtu, pse jo...

  'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 25 maj 2022

  Jo vetëm holandezët, përplasje me policinë edhe tifozët e Romës

  Përplasjet me policinë, ja si shpërndahen dhjetëra tifozët e Feyenoord në rrugët e Tiranës

  Shqiptari përfundoi në spital pas sherrit me tifozët holandezë! Ja VIDEO e sherrit

  Shikoni se ç’i bëjnë huliganët e Feyenoord autobusit të Romës

  ‘Mirë se erdhe në Romën e vogël mister Mourinho’, poster gjigant për trajnerin e Romës

  Erdhi për punë, por dashuria e la në Tiranë tifozin e Feyenoord! Najdam për Report TV:...

  'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 24 maj 2022

  Rama ironi me Xhaferajn: Bëni gati aleancën për amfiteatrin se do ta gllabërojmë,...

  Një gjarpër lëviz pas shpinës së ish-të përndjekurit, Luigj Mila, teksa mban fjalim

  'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 23 maj 2022

  Ylli i Brazilit i dhuron Kupën e Botës në miniaturë, batuta e Ramës: E ka sjellë sipas...

  ‘Berisha tha...’, Rama i kthen përgjigjen epike gazetares në Vlorë: Ndjesë Pastë!

  'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 21 maj 2022

  Tradita e mundjes mbledh qindra persona në Gollobordë, 26-vjeçari merr dashin e fituesit!

  I maskuar me paruke dhe i veshur me fund, momenti kur lokalit të efektivit në Shkodër...

  'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 20 maj 2022

  Megaoperacioni i SPAK/ Kush është polici Leonard Palushi, shiste informacion te grupet...

  Veshur me bluzën e Kombëtares shqiptare, Eurodeputeti mban fjalim para Parlamentit...

  'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 19 maj 2022

  E dhimbshme/ U afrua për të parë vendin ku iu vra babai në Sukt , shokë dhe të afërm...

  ‘Basha na e bëri k*kën në mes të shtëpisë’, demokrati nxjerr nga xhepi shishen me raki...

  'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 18 maj 2022

  Krijohet një gropë misterioze në Belsh të Elbasanit, habiten banorët

  'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 17 maj 2022

  'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 16 maj 2022

  'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 14 maj 2022

  Vox Pop/ Nga Fatos Nano te Eni Çobani, kë duan shqiptarët për President?

 • A mund të 'rilindë' PD

  Jupi në 'Pa Protokoll': Gara e 'Rithemelimit' njëanshme! Bushati: Ka mbështetjen e...

  Ish-ministri i jashtëm i Kosovës: Pas Ukrainës, Ballkani është front i dytë i ndikimit...

  Dërgon letrën misterioze zhduket krutani/’Blini kostum dhe bëni gati shtëpinë’

  Ish-deputeti Ligor Karamelo për Report Tv: Çështja çame nuk ekziston! Meta po bllokon...

  Eksperti i arsimit në Report Tv: Mësuesit e lëndëve të shkencave ekzakte janë si...

  Zv. ministri i Drejtësisë i Maqedonisë për Report Tv: E drejtë që Shqipëria të ndahet...

  Petulla të mbushura nga zonja Albana

  Fërgesë me djathë nga zonja Albana

  Kek me qershi nga zonja Albana

  'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 27 maj 2022

  Nesturi tregon në ‘Repolitix’ dhunën e Berishës më 26 maj: Policia mbante komisonerët...

  26 vjet nga masakra zgjedhore e 26 majit, analisti Nesturi tregon në ‘Repolitix’...

  Çollaku në Report Tv: Dje kemi zhvilluar takim me Bashën, demokratët duhet të...

  Korreshi e bën fakt: PD do bojkotojë procesin e zgjedhjes së presidentit, nuk bëhemi...

  Fatos Çoçoli për Report TV: Conference League/ Nata e magjishme për turizmin shqiptar

  I zhduket i biri mes shokëve,vajton i moshuari malësor:Vajzat me vdiqën,bir pse...

  Supë patatesh me makarona të vogla nga zonja Albana

  Gjellë me perime dhe qofte pule nga zonja Albana

  Byrek me qumësht dhe arra nga zonja Albana

  Finalja e Tiranës mes spektaklit dhe incidenteve, Roma merr trofeun

  'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 26 maj 2022

  I lë djalin burrit, 22-vjeçarja zhduket nga puna/Zbulohen gjurmët e fundit

  Skënder Brataj për Report TV: Ekip mjekësh edhe në Fan Zonet e qytetit

  Rakia shqiptare e famshme në Amerikë, 'trullos' edhe Kryetarin e Bashkisë në New Yersey

  ‘Unë jam malësor’ Historia e zvicerianit që braktisi vendin e tij për të jetuar në...

  Akullore me vanilje dhe çokollatë nga zonja Albana

  Petë me patate nga zonja Albana

  Tavë me kunguj të njomë nga zonja Albana

  Emisioni 'Rpolitix' / Finalja e Tiranës, nsisin incidentet e para

  'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 25 maj 2022

  Finalja e Conference League/Artan Shyti për Report Tv: Provim për të gjithe ata që...

  Qofte me thjerrëza nga zonja Albana

  Pasta me fileto pule për 5 minuta nga zonja Albana

  Ëmbëlsirë me ricotta dhe luleshtrydhe nga zonja Albana

  Histori/ Vajza që braktisi Kanadanë për të krijuar punishten e qeramikës në Shqipëri

  'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 24 maj 2022

  Mark Alia: Ne i thamë kënetat dhe e ndertuam Rinasin

  5 pyetjet nga Babaramo/ Gjyqi për kufirin me Greqinë. Shtresëzimet e konfliktit për...

  Marrëveshja për Butrintin, Zhupa në ‘5 pyetjet’: Nuk është në interes të publikut! Një...

 • Abuzuan me tenderin 7 mln lekë duke blerë autoshkallë zjarrfikëse që nuk funksiononin!...

  Mirditë/ Përdhunuan në grup 15-vjeçaren, prokuroria kërkon 46.8 vite burg për 5...

  Kush janë dy vëllezërit që u mbytën në liqenin e Prushit, kishin lidhur litarin në...

  Prej 8 muajsh në arrati, arrestohet 35-vjeçari në Tiranë! Ishte shpallur në kërkim për...

  I dënuar me ‘arrest shtëpie’, por shiste drogë me doza në Kombinat e Vaqarr,...

  Kishte kthyer shtëpinë në magazinë për të tharë kanabis, arrestohet i riu në Lezhë!...

  Mbërrijnë 13 shqiptarët e riatdhesuar nga kampet e ferrit në Siri, priten nga ministri...

  Përfshihet nga flakët tregu i fruta-perimeve në zonën e ‘Varrit të Bamit’! Nuk ka të...

  Mbytje e dy vëllezërve në Prush, flet për Report Tv fqinji: Ishin 6 fëmijë, dy të...

  Festë 3 ditore, Dibra çel sezonin turistik veror, promovohen prodhimet dhe tradita e zonës

  Thellohet tragjedia, dy fëmijët e mitur që u mbytën në liqenin e Prushit ishin...

  Ish-ministri i jashtëm i Kosovës: Pas Ukrainës, Ballkani është front i dytë i ndikimit...

  U mbyt në Liqenin e Prushit, nxirret trupi i pajetë edhe i fëmijës tjetër

  Nxirret një nga trupat e fëmijëve të mbytur në liqenin e Prushit

  Tragjedi në Tiranë, po laheshin në liqenin e Prushit, mbyten 2 fëmijë, shpëtojnë 4 të...

  Një leje ndërtimi e vitit 2009-të për ndryshimin e strukturës së një pallati, në...

  Dërgon letrën misterioze zhduket krutani/’Blini kostum dhe bëni gati shtëpinë’

  Botimet arbëreshe drejt Shqipërisë, 'Moti i madh' për në UNESCO, akademiku: Një nga...

  I moshuari e merr për grua, e reja: I shërbej në shtrat, dashuria s’njeh moshë

  Fermerët vadisin tokat me ujin e ndotur nga kolektori, thahen perimet! Bashkia e...

  Zbulohet një ‘fermë’ kritpomondhash në Shkodër, sekuestrohen disa pajisje! Vihet në...

  Si nisi sherri në lokal me tifozët holandezë, momenti kur shqiptari vjen për 'sqarim'...

  Kurbin/ Vrau bashkëshortin me sqepar kur po flinte, nëna e 10 fëmijëve dënohet me 14...

  2 holandezët në burg, avokati i tyre: Nuk e rrahën ata shqiptarin e lënduar! Nuk ishin...

  Apeli Administrativ pezullon 2 prokurorë të SPAK, rrëzohet vendimi i emërimit: Alfred...

  Parashikimi i motit për ditën e sotme, kthjellime dhe temperatura të larta

  Vodhën 'Benz-in' për të bërë xhiro në fshatrat e Lushnjes! 3 të rinjtë përplasën...

  'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 27 maj 2022

  Tiranë/ 42 vjeçari me probleme të shëndetit mendor i vë zjarrin banesës së tij, i...

  Prag tragjedie në Pukë, 17-vjeçari plagos me armë një 11 vjeçar, objektiv kishte...

  Finalja e Conference League/ Nano: Ndaluam përplasjen me thika, leva hekuri e shkopinj...

  'Intermedica është kthyer në institucion', mjeku i njohur Dr. Vasil Llajo në një...

  Dosjet stok, Ministri i Drejtësisë prezanton udhëzimin e ri të qeverisë: Shteti të...

  Shqipëria porositi raketa anti-tank, ministri i Mbrojtjes: E planifikuar para se niste...

  Shqipëria i jep zyrtarisht dritën jeshile anëtarësimit të Suedisë dhe Finlandës në NATO

  Vendimi i qeverisë/ Ulet mesatarja për degët e mësuesisë! Nga 7.5 shkon në 6.5, por...

  Ndeshja në Conference League në Tiranë, eksperti i turizmit: Ishte një marketing i...

  Moti në Report TV / Parashikimi për datën 26 maj 2022/ Temperaturat arrijnë deri në 35...

  U vra dje në Itali, 37-vjeçarja shqiptare u qëllua 7 herë me thikë, arrestohet autori...

  Rikonstruktimi i spitalit Infektiv, Rama: Sistemi i sigurisë i garantuar, në korrik do...

 • Deputeti rus kundër të gjithëve, i bën thirrje Putinit të tërheq trupat ruse nga...

  Lufta/ Kremlini: Negociatat pezullohen me vendim të Kievit! Biden përgatitet të...

  Lufta në Ukrainë, Zelensky: Nuk do bëhet asnjë ndryshim territorial për armëpushim!...

  Pas fitores, Mourinho mbërthehet nga emocionet, shfaqet duke qarë

  Teksas/ 21 të vdekur! Bilanci i ri tragjik nga sulmi me armë në shkollën fillore,...

  Lufta në Ukrainë/ Hapen korridore të reja për kalime të sigurta, 5 anije të huaja...

  ‘Fëmijët e trembur vrapojnë të largohen dhe policia rrethon vendin’, momenti kur...

  Lufta në Ukrainë/ Gjenden 200 trupa në një strehë në Mariopol! BE-ja pritet ti vendos...

  Lufta/ Zelensky: Janë gjetur 87 trupa të pajetë në Desna! Inteligjenca britanike:...

  Gati një milion shtëpi në Kanada mbesin pa energji elektrike për shkak të stuhive,...

  Lufta/Franca: Do duhen 15-20 vjet që Ukraina të anëtarësohet në BE! Zelensky: Rusët po...

  Lija e majmunëve/ Belgjika, shteti i parë që vendos karantinën e detyrueshme 21 ditore...

  Lufta/ Rusia ndalon furnizimin me gaz për Finlandën! Zelensky: Vetëm diplomacia mund...

  Lufta/Moska shpall krijimin e bazave të reja ushtarake! Zelensky: Faza më e...

  Dëshmi të reja të mizorive në Bucha

  Scholz: Duhet të jemi të drejtë ndaj Ballkanit Perëndimor

  Emocionuese/ Fryu lulen e dëshirave dhe kërkoi babin e saj, e vogla takohet pas shumë...

  Moska: Gati për të rifilluar negociatat! Mediat ruse: 1730 ushtarë të dorëzuar nga...

  Lirohet nga burgu, Martin Shkreli, ‘shqiptari më famëkeq’ në SHBA

  ‘Ngatërron Ukrainën më Irakun’, gafa e radhës e George W Bush

  Moska: 1000 ushtarë ukrainas të dorëzuar! Nuk do të jemi të parët që do të përdorim...

  Shtohen dyshimet për gjëndjen shëndetësore të Putinit, ja detaji i ‘dyshimtë’ gjatë...

  ‘Të rrethuar nga forcat ruse e disa prej tyre të plagosur', momenti kur ushtarët...

  Lufta/ Moska: Veprimet e Perëndimit kundër Rusisë janë 'një luftë'! Aktualisht nuk po...

  'Tanku rus në flakë!', shkatërrohet nga forcat ukrainase

  Ukrainë, ushtarët e Azovstal evakuohen me autobus

  Nis evakuimi nga fabrikat e çelikut Azovstal, nxirret ushtari i parë i plagosur

  ‘Nuk e eci dot’, ja si komandatët rusë vrasin ushtarët e tyre të plagosur dhe nuk i...

  Nis evakuimi me autobus i ushtarëve nga fabrika e çelikut, regjimenti Azov: Po...

  VIDEO/ Ushtarët ukrainas mbërrijnë në kufirin me Rusinë

  VIDEO/ Nën zhurmën e shpërthimeve, ushtari ukrainas këndon këngën fituese të...

  G7 i bën thirrje Rusisë t’i japë fund luftës në Ukrainë

  Sulm me armë në një supermarket në New York, 10 të vdekur

  Lufta në Ukrainë/ Turqia ofron një anije për të evakuuar të plagosurit në fabrikën e...

  Presidenti finlandez-Putinit: Duam të bëhemi pjesë e NATO-s! Kremlini: Fundi i...

  Nuk ka më botoks, lyerje thonjsh e sallone bukurie të hapura, zbuloni shtetin që ua...

  Arkivoli me gazetaren për pak sa nuk rrëzohet, policia izraelite godet me shkopinj...

  Turqia kundër anëtarësimit të Finlandës dhe Suedisë në NATO

  Draghi: Plani Marshall për Kievin! Finlanda pro aplikimit për anëtarësim në NATO,...

  Dalin pamjet kur rusët vrasin dy civilë pas shpine

 • Finalja e Champions-it, sonte kurorëzohet 'pushtuesi' i Europës! Ancelotti mund të...

  ‘Dua vendin e parë në grup’, Reja: Kombëtarja është rritur, Broja mungon për COVID! Me...

  Festë e papërmbajtur për titullin, Shehi shton gëzimin: Kam firmosur me Tiranën!...

  Sherri para finales së Conference League me tifozët holandezë, shqiptarin e qëllon...

  Sherri para finales së Conference League me tifozët holandezë

  Roma rrëmbeu trofeun e Conference League, legjenda Totti: Shqipëria na solli fat,...

  Heineken, sponsor zyrtar i ‘UEFA Conference League’, bashkë me tifozët në emocionet e...

  Tirana ngre në qiell trofeun, zyrtarisht 26 herë kampione e Shqipërisë! Tifozët...

  Fituan trofeun në Tiranë, Roma nis festën me autobus të hapur në kryeqytetin italian

  I pamposhturi Mourinho: Kam filluar të ndihem i vjetër! Trishtohen holandezët, mediat:...

  Vonoi lojën dhe shkeli syrin, mediat holandeze ironizojnë lojtarin e Romës: Nxënës i...

  Netë pa gjumë/ Italianët nuk përmbahen, pas fitores së Romës. Report TV sjell pamje...

  Natë pa gjumë, festa zgjat deri në 5 të mëngjesit, tifozët presin ekipin në Itali!...

  Kumbulla: I emocionuar pas ndeshjes, tani marrim mentalitet fituesi, me Romën një...

  Mourinho nuk ndal lotët gjatë intervistës: Nuk është historia e Romës, por edhe e imja

  Në Tiranë të qetë por në Roterdam pati tensione, holandezët nuk përtypin humbjen

  Italianët nuk përmbahen, pas fitores së Romës, 50 mijë tifozë ‘pushtojnë’ stadiumin...

  Kapiteni i Romës 'ngre në qiell' trofeun, Lorik Cana dorëzon kupën

  Finalja e Tiranës vishet me ngjyrat e italianëve, Roma bën historinë në 'Air Albania',...

  Finalja Conference Leauge, Roma në avantazh, Zaniolo shënon gol

  Roma shënon gol, festë jo vetëm në 'Air Albania', shpërthejnë ovacionet në Stadiumin...

  Iu shpëtuan kontrolleve të policisë, tifozët holandezë hedhin flakadanë në fushë

  Me duar pas koke, tifozët e Feyenoordit presin me dëshpërim golin e Romës

  Legjenda Françesko Toti në “Air Albania”, tifozët nxitojnë për foto, truprojat...

  Ultrasit e Feyenoordit përplasen me policinë, efektivët shtrijnë barkas tifozin...

  VIDEO/ Sherr në stadium, tifozët e Romës ngatërrojnë sektor, përfundojnë te holandezët

  Conference Leauge, nis ndeshja Roma-Feyenoord

  Spektakël, finalja e Ligës së Konferencës starton me një koreografi mahnitëse, Cana...

  Një tjetër 'ministadium' në Tiranë, Report Tv sjell atmosferën nga Amfiteatri me...

  I mbushur në çdo cep, atmosfera në Sheshin ‘Skënderbej’ është e jashtëzakonshme

  Gjithçka është gati, ja si duken dhomat e zhveshjes të dy skuadrave

  Futen në stadium rreth 50% e tifozëve, krijojnë atmosferë elektrizuese në 'Air Albania'

  Mbërrin ekipi i Feyenoord në 'Air Albania', duartrokiten nga tifozët

  Nis 'countdown', edhe pak orë nga finalja Roma-Feyenoord! Tifozët 'të karikuar' me...

  Conference League në Tiranë, nis hyrja e tifozëve në stadium, kontrolle të rrepta

  Pak orë përpara finales së Conference League, kupa ende në sheshin ‘Skënderbej’

  Totti shijon byrekun me fasule! Dreka "VIP" në Pallatin e Brigadave, kuzhinierët nga...

  Shtohen furnizimet në kioskat e ngritura për të pritur tifozët, dyfishohen çmimet:...

  Tifozët e Romës ‘i vënë flakën’ avionit rrugës për në Tiranë

  Skënder Brataj për Report TV: Ekip mjekësh edhe në Fan Zonet e qytetit